vi på 30 +
Hej alla!
Tänkte starta en tråd för oss från 30 år och uppåt som försöker för plusset denna månad...
Skulle vara kul å peppa varandra... Häng på vetja
Hej alla!
Tänkte starta en tråd för oss från 30 år och uppåt som försöker för plusset denna månad...
Skulle vara kul å peppa varandra... Häng på vetja
Äsch, bilden kom inte med! Inget kul att se ändå, nu inväntas mens och nya tag inför nästa månad! Får la bli en januari-bebis då!
Jaha, där kom bilden!!
Men oj vad knepigt!!

Hej!
Hoppas det är okej att följa er lite :) Jag är 30 år och har sedan ett tidigare förhållande två barn på 6 och 8 år. I juni börjar vi försöka och jag längtar så jag dör! Tänkte att det kanske känns mer "på riktigt" om jag får hänga med lite i ägglossande och plussande :)
Hejsan hej! Hoppar in här, jag är 35 och har 3 barn på 11,9,3 o nu satsar vi på nr 4
lite rädd att åldern ska ta ut sin rätt då jag för en gång skull inte lyckades på 1a försöket denna gången...försök nr 2 nu o håller tummarna ! Hade ägglossning i helgen... känner att detta kommer bli min sista graviditet i detta livet så det känns allt lite extra speciellt när jag tänker på det
Vad tror ni? Ligga ikväll eller? Ser ut som att det ska bli positivt typ imorgon..! Enligt FL är det inte dags förrän 23/4, och enligt P Tracker appen den 25/4? Tokigt! Tur att jag lyssnade på kroppen och testade idag. Är sugen och har lite flytningar. Tänk om jag inte testat? Iiih!
Hej alla nya!! Trevligt med fler i gruppen!