Ni gör mig så jävla äcklad!
Inte internationellt...Och vilka är köparna? Män. Varför anser män att det OK att onanera med andra människors kroppar?
Varför tycker kvinnor det är ok att män onanerar med deras kroppar?
Inte internationellt...Och vilka är köparna? Män. Varför anser män att det OK att onanera med andra människors kroppar?
Vi ska inte underhålla den, utan den ska förtydligas och inse att det ALDRIG NÅGONSIN kan handla om onani eller onanera med prostituerade.
Enda gången onani blir gångbart, är de ggr personen vill onanera och inte ha sex med den prostituerade(eller bägge, onani är nått man gör själv)
Fast det är det ju inte många kvinnor som gör. Väldigt få kvinnor köper sex.
Onani är självtillfredsställelse och det är det det handlar om. Torsken tillfredsställer sig själv med den prostituerade kvinnans kropp. Det handlar noll om hennes njutning. Hon ställer bara sin kropp till förfogande. Jag kan garantera att ingen av de kvinnor du köpt sex av njutit det minsta, snarare tvärtom.
Har du sex för att plågas? Sex är till för att man ska få njutning.
Ja, teoretiskt är det OK att de få som VERKLIGEN njuter av de säljer sex, men problemet är att torsken ALDRIG kan veta om den kvinna har köper är en av de få som VERKLIGEN vill (där det då blir sex eftersom båda njuter av akten) eller en av den stora majoriteten som plågas av det.
Man knullar en sexdocka kanske???
Du får nog omdefiniera vad onani betyder för dig, då detta flyger inte för dig.
Jag blev igår och under natten kontaktad av en tjej(?) som verkade intresserad av utbyte som jag besvarade vänligt och artigt. Efter en stund blev inviterna alltmer sexuella med bilder och förslag.
Jag uttryckte uppskattning över det men skrev också att jag blir fullständigt avtänd av varje form av prostitution. Försöken blev då ännu mer desperata, att jag gjorde henne kåt och våt och jag fick en länk där jag kunde registrera mig "gratis" vilket ju visade att det handlade om det jag trodde redan från början. (Att något är "gratis" antyder ju att det inte alltid är det och behöver påpekas som något "särskilt".)
Kanske var hon van vid mycket mer "lättlurade" män i mer desperat behov av sex som inte kan få det på annat sätt, än jag.
Hon frågade flera gånger vad som tog så lång tid och inte förrän jag skrev följande upphörde försöken:
"Do you READ me?"
"You c I?m in Sweden, a modern, individualistic secular country where any kind of even attempt to sell sex is both illegal and obsolete. Also, since there are a lot of women wanting sex for free there is no or a very small market for any such selling activities."
Har nu prostituerade, hallickar och kriminella nätverk blivit alldeles desperata för att hitta kunder i Sverige eftersom så många av oss lever jämställda liv med riklig tillgång på sex helt gratis, så mycket vi önskar?
Underbart skifte av fokus samt skuldbeläggande där. Bra jobbat.
Jag antar att du inte har några former av sociala medier alls och mycket sparsamt använder mail. Den typen av kontakter kommer ju hela tiden, särskilt om det går att utläsa att du är man.
Ja så är det: i ett samhälle där kvinnor tillåts bejaka sin sexualitet kan man få och ge sex på lika villkor, man delar njutningen och ger samtidigt som man får. När man läser trådar här, eller ännu värre på Flashback, inser man att det ofta är samma personer som förespråkar mer och legaliserad prostitution som förespråkar att kvinnor ska hålla på sig och som tycker att kvinnor som haft sex med fler än två innan de gifter sig är slampor.
Det går hand i hand. Filosofin är att kvinnor endast ska ha sex för att tillfredsställa mannen. Kvinnor som själva vill ha sex för att de är kåta stämplas som slampor och "madrasser".