Först och främst: världens största kram till fru JD!!! uscha! men se det positivt, vi får kämpa tillsammans en månad till vännen! Vi ska ha vårat plus i december!
Duntoffla- jag tycker din kurva ser suverän ut om FF satte dit ÄL på rätt dag vilket ju är helt möjligt!! Dina ömma bröst behöver ju inte betyda tantbesök... Brukar din lutealfas vara 15 dagar?
fealin- va "trist" med så förutsägbar kurva! men som du säger, den dag du är gravid så kommer du säkert veta det långt innan p.g.a kurvan! fast så enkelt är det nog inte... Kroppen har mycket hyss för sig! Det är förresten inte kört för dig förrän tanten verkligen visar sig! *kram*
sisf- var är dagens temp?!! *nyfiken*
bäsebus- har du några symtom?! Kurvan ser då hygglig ut! Du gör rätt i att jämföra den med din gravidkurva-kurva från april/maj!!
skrattigtjej- hur går det för dig? Inte så länge kvar till BIM... Grattis till viktminskningen! men du är väl rädd om dig? 8 kg på så kort tid är inte alltid hälsosamt... *kram*
johto- grattis till krysset! Alltid lika gott när det kommer på plats! Ni har ju jobbat på bra i sänghalmen så chanserna är ju finfina!!
N1ettan- lite avis på erat mysande i en hel vecka! perfekt tajmat!!
KEK- får hålla med de andra om att dippen igår var fin! Har du några symtom möjligtvis?!
mala78- jag hoppas så mycket för er nu! vet att du tempar på kvällar och att det inte är några säkra värden...men jag kommer kika på din kurva fram till BIM ändå!!
Athena78- var är du med dina tempar för tisdag och onsdag?!!!
pilsa- vad ser jag?!!! världens höjning idag?!! Riktigt spännande ju!! Hur mår du förresten?
Magda84- världens läge för ÄL idag tror jag minsann?!!
Det får vara allt för idag.... Men kram till er alla!