Plus igen efter mf/ma
Ahahahahaha!! Underbar!!
Ahahahahaha!! Underbar!!
Spå fina ni är tjejer!!
Havsklippan, jag vet inte riktigt... Var i v 4 eller tidig v 5 vid förra vul, det var den11 dec... Känner mig lite dum som inte har koll, men är ganska skönt!
Jojo här med, 5 gången i plustråden för mig... Nu tänker jag inte byta förrän det ärr dags för en äntligen barn tråd!!!!!
Åh det låter underbart leaeva!! Skönt att höra att de mår så bra, o har vuxit :) får ni någon hjälp eller roddar ni allt själva?
Stor kram från mig
Usch vad jobbigt ODD!! Men lite bra är det ju att ni vet att ni vill ha en till, o att ni då får hjälp!
Kram
Mabaja det är ganska vanligt väl att man blir större med tvåan...
Idag gäller det! Önskar att klockan kan gå lite fortare så vi får det ångestladdade beskedet..
Håll tummarna för oss är ni söta!
Tack underbara ni!! Kan ni inte följa med o hålla handen ;)
Vi ska vara där 13,30, tiden sniglar sig fram...
Jag vill så hemskt gärna också få vara med om ett positivt Vul, få se hjärtat slå o att allt är precis som det ska va!!
Nej aldrig sett något hjärta slå :( det är dags nu!!
Jag hör dig MCT!! Sluta tjata så förbenat, är väl därför jag inte får ngt gjort på jobbet... ;)
Tack sötnosar, skönt att ni är med! Men ni får lova att stå vid huvudändan, okej!?
Haha ni är ju för sköna! Är tråkig o sätter ner foten! Det är bäst att dr håller i vulgrejen, ni är ju upptagna med att BÅDE hålla tummarna o hålla mig i handen ju!
34 min kvar... :-/
Nu är jag här! Ser att jag har aktiverat hela tråden i det här :) tack för ert stöd finingar!! Nå, vill ni veta hur det har gått eller???