PrimitivMan skrev 2012-11-30 10:41:32 följande:
"En annan fundering är hur det känns för er män att ta en kvinna i röven?"
Skönt.
"Vad är skillnaden mot fittan? "
Same but different. Känns annorlunda. Kanske inte direkt trängre mer än vid ingången men det spänner åt om huden på ett annat sätt som ger en annorlunda känsla.
Tänk om hon skitit grovkornigt innan och inte lyckats tvätta rent helt, river det till då?
Är lyckligtvis omedveten om det.
Sedan kan en man vispa grädde med kuken? och det blir sådär fint och fluffigt?
Kan man nog men man blir lite trött av det. Men kanske skall göra det nästa gång jag skall bjuda på grädde till kladdkakan. Det är dock bättre att använda elvispen till grädden och kuken till fittan än att göra tvärtom.
Om man silvertejpar en penis med stånd fastnar förhuden då i tejpen när den slaknar?
Är inte så pigg på att testa men det skulle jag tro.
Och hur ser det ut om förhuden sitter som vid stånd och kuken skrumpnar ihop?! :O
Nu börjar frågorna bli lite konstiga. SNOPPAR SKALL INTE SILVERTEJPAS FÖR DET FÖRSTA!!! Hur sitter förhuden då menar du? I tillbakafällt läge och blottat ollon? Ja så borde det väl se ut då med ja.
Neeej hon menar tvärtom.
Man tejpar upp förhuden, till t ex magen, och sedan, när kuken mjuknar, sitter förhuden kvar då och kuken kryper ihop inne i förhuden som blott blir en påse?