• fivekids81

    BF maj 2014, borås.

    Hej. Finns det någon ifrån borås som vill följa åt?

  • Svar på tråden BF maj 2014, borås.
  • Jonna Lindsten

    Jag har en son på 17 månader. Är mammaledig och bor inte så långt från stan. Jag tycker det skulle vara väldigt trevligt med en fika i veckan. :) Jag kan tyvärr inte på onsdag och torsdag. Är hemma själv då. Vilka dagar kan ni andra?!

  • Finnbury

    Vart o när ska ni träffas? Och träffas ni utan barn? Hade vart trevligt och hänga på

  • isacalbin

    Jag kan från kl 18 och framåt. Var spelar ingen som helst roll. Bestäm ni nåt jag åker till Danmark över helgen men kollar av på söndag kväll vad ni bestämt

  • angelfire5

    Klockan 18 fungerar bra. Det var då vi sågs sist. Vi hade inte ungarna med den gången utan bara våra fina magar. :)
    Ska vi till samma ställe eller någon annanstans?

  • Jonna Lindsten

    Jag kan också på måndag efter kl.18.. ???? Bestäm ni var vi ska ses, har inte så bra koll på fikaställen!

  • AnnC

    Kl 18 på måndag samma ställe som sist då? Divine hette väl caféet? det var lugnt o mysigt där ska vi ses utanför igen så vi hittar varandras magar, nu när vi verkar bli några nya? kul!!

Svar på tråden BF maj 2014, borås.