~*~ nattsnack ~*~
Som vanligt har fl en mystisk förmåga att hålla en uppe på natten
Såg ingen tråd för nattsnack så jag startar en ny för oss nattugglor där vi kan snacka skit och nattsvamla ![]()
Som vanligt har fl en mystisk förmåga att hålla en uppe på natten
Såg ingen tråd för nattsnack så jag startar en ny för oss nattugglor där vi kan snacka skit och nattsvamla ![]()
Jag är gräsänka jag med. Har tvingat iväg sambon på sista fylleslaget innan han blir pappa. Världens snällaste flickvän är jag alltså :)
GLADPAKK runt hela huvet!ær ju næstan vært att du fottar så man får se skønheten
TRAKKA!
væææærldens bæstaste flickvæn! om ja får va me på ett hørn
BF 7 oktober.
Satt på vakt med flugsmälla här en natt och dödade 4 flugor, sen fick jag sova. Synd att sambon inte var hemma, det måste ha sett rätt kul ut.
Getinger har det faktiskt varit ovanligt lite av här i år tycker jag, eller så är det bara jag som har varit utomhus ovanligt lite. Har varit så spyless på all värme. Varmt nu med. Var just tvungen att öppna altandörren så jag inte ska rinna bort.
*Kikar in*
TRAKKA!
kan se dej framfør mej me smællan i høgsta hugg arg som ett bi!! hahaah
CARRO!
vi væntar på dej
Sambon var föresten inte hemma eftersom han jobbade (tidningsbud) Känner mig just ännu snällare när jag kom på att jag skickat honom på fest hans enda lediga natt på hela veckan. Full är han också. Ringde för 1 1/2 timme sen och visste knappt vad han hette. MISSION ACCOMPLISHED!
När får jag dricka alkohol igen då månntro???