Små silla simmar i stim
Men vi får som sagt prata massor sen på msn.
Puss på dig och lillebror (och självklart resten av grabbarna med)
Halloj... har precis grillat. Det blev bara lite fläskkarré med spetskål och röd lök.
Det ser förjävligt ut i köket och jag måste baka VILL INTEEEEEEEE. Jag ska städa kl 19 på jobbet. Jag kommer ju få stanna uppe hela natten. ÄH, jag skiter i bakandet... jag gör bara citronkakan som jag handlat till och sen köper jag färdigt de resterande två sorterna.
Tårtan skiter jag i också...
Så nu ska vi bara skramla ihop pengar till allt annat också som pappertallrikar, skedar och muggar. Just ja... vi måste betala för ett blomarrangemang också till minnesstunden.
FY FAAAAN va det här kostar pengar. Pengar som vi inte har just nu.... plus att vi ska på semester... ungarna har inga badkläder/solkläder som säkert går på en jäkla massa pengar.
Halloj!!
Jag råkade fastna ute på landet så jag kom inte hem förrän nu
Det är så jäkla fint där ute på kvällen... jag och Nisse (hunden) tog en joggingtur på grusvägen.
Sen tog jag in hästarna och gosade med Trisse (katten)
Nu ska jag slänga in en citron/kokoskaka i ugnen.
Löv U Therre, PeAcE!
God morgon.... Charlie vaknade bara kl 1 för nappen och kl 4 för välling och sover än.
Jag är nöjd.
Men fick gå upp tidigare ändå för Melle klagade för att han hade ont i magen. Då brukar han behöva äta nåt. Det var bara att gå upp.
Nu ska jag lägga mig isoffan tils lillskiten vaknar.
Idag är det begravning.......
vad gör alla idag?