Augustibebisar 2008
Min kompis son dog
idag som föddes i vecka 25
Min kompis son dog
idag som föddes i vecka 25
Jag vet inte vad jag ska säga just nu är en av mina kompisar själv gravid och hon vågar inte träffa henne just nu hon är själv i vecka 35 men Iaf så tror hon nu att detta kommer att hända henne fast hon mår jätte bra och barnet.
GUUUUUD VARFÖR SKA DETTA HÄNDA!!!!
Vad ska man göra vad ska man säga när man träffar henne efter detta
Vill bara kramma om henne och jag som åkte med en tjejkompis igår och pratade med henne om hur lillkillen mår
Tack alla visst är det hämskt
Varför finns det något som heter och finns till ''Döden''varför fick inte alla få leva.
Min mormor är gammal och kommer att dö snart
Henne måste jag hinna träffa innan hon försvinner så hon får träffa Amadeus och Ebba.
Nu ligger Amadeus och sover och Ebba med hon har varit extrem jobbig ojoj inte kul alls hon hade inga öron idag Iaf.
Men i morgon blir det lungt till hon kommer hem igen från dagiset.
Får titta på något efter dagiset ta henne till stan och köpa lim så vi kan pyssla lite sammla ihop lite löv och måla och göra tavla som vi hänger upp på väggen sen.
Sen ska jag inte glömma bort att köpa målarfärg så jag kan göra fot av tryck på Amadeus
det blir skoj
När Amadeus ligger och sover och när han har napp så när jag inte hade en filt på hans hals så han har armarna över så nappen ligger under så gnällde han ALLTID om att nappen var borta nu kör jag med detta som jag gjorde med ebba och han somnar på direkten och nappen stotar han ut sen när han har somnat
Filten tar han på ansiktet och börjar att snarka Hehe det har blivit hans snyttefilt
så nu kan han inte vara utan den Ja smarta mamma Haha
Till ebba köpte jag en snyttefilt när hon låg inne i min mage men den gilade hon inte lika bra hihi så slapp man massa bråk.
Oj vad ni skriver hehe
Nu är jag hemma efter att ha lämnat dottern på dagiset
Igår gjorde jag fint med bloggen ska ta fram mer bilder nu
Vad har ni för er??
Sjäv ska jag på Älvsjö mässan den 31 okt
Sen den 2 nov
Barn mässan
Vilda Tiger hehe stooor tjeje
62cm oj så gulligt hon är såååååå söt
Nu är hon lika lång när Didos föddes
Vilda Tiger Hehe förstår du nu hur stor Didos var när han föddes asså skit lång haha att han fick plats det fattar jag inte