Emmaljunga tråd, Vol 5
wingtear,
jag har ett extra sånnt myggnät :) Men inte dragkedjan som sitter fast i dragkedjan. Behöver du den också elr?
wingtear,
jag har ett extra sånnt myggnät :) Men inte dragkedjan som sitter fast i dragkedjan. Behöver du den också elr?
wingtear,
känn dig inboxad! :)
Jag har en emmaljunga city cross ju, och jag vill skaffa mig en åkpåse till vintern. Min son fyller 1 år den 22 oktober, när börjar man med åkpåsen och overall mm egentligen? Och vad ska jag ha för åkpåse? Han börjar på dagis i Januari, och jag vet inte om dom sover ute där elr inte faktiskt. Dock är vi ute massor så han behöver en! :)
2010bebis,
om han redan är 2 månader kanske ett alternativ vore en emmaljunga citycross? Det är en lättare vagn, ifall ni planerat att använda den länge :)
marilin,
jag har en city cross i dark grey, jag älskar den! :)
anji,
sufletten kostar typ 2000 kr bara :O
Vi har ett regnsydd från 2010 och det är värdelöst. Funderar på att köpa ett annat fär det regnar igenom på en gång i princip.
410 kr kostar en fotsack :)