~* Juni Bebisar 2013 *~
Läs länken, när du har tid. Det är kortfattad info.
Citron dämpar suget efter sötsaker, det tycker jag är bra. Kommer att passa vikten noga den här graviditeten, finns liksom ingen anledning att låta bli känner jag. Ligger på minus 4-5 kg just nu men vet att det an dra iväg fort. Så fort det vidrigaste illamåendet ska jag tillbaka till mina normala träningsrutiner igen...börjar se ljuset! Nähä, nu ska småbarnen och jag promenera ner till stranden. Ha en fin dag!
V 11+4 idag
tror att det börjar vända nu (knackknack) har bara haft 2 illamåendesessionet idag! Tjohoo :D Vi hoppas få köpa ett nytt hus, har ett gammalt drömhus som vi äntligen tog mod till oss och ringde ägarna om. OM vi får köpa det skall det blåsas och totalrenoveras
Inflyttning april/maj....ojoj... Hoppashoppas... Skulle det nu inte bli detta hus blir det nåt annat, vi ska flytta innan Liten föds...vantrivs nåt så fruktansvärt här.