• Svar på tråden fisting
  • e bennet

    Nja jag tror jag hoppar över det där...är lite för gammaldags....eller feg kanske passar bättre!!! Men kul för er som gillar det....go kväll!

  • 2007 10 07

    synd.. önskar alla den njutningen
    e bennet skrev 2007-05-28 20:25:39 följande:


    Nja jag tror jag hoppar över det där...är lite för gammaldags....eller feg kanske passar bättre!!! Men kul för er som gillar det....go kväll!
  • Rosana

    Tycker man ska testa ALLT, så länge man själv tycker det är ok. Skulle vilja testa fisting, men är osäker på hur man börjar..? Mycket glid och massa förspel????

  • 2007 10 07

    japp .. framför allt skulle jag vilja säga suntförnuft o känsla ..

  • isolde83

    ja mycket glid eller som jag föredrar, barnolja...jag blir uttorkad av glidmedel så barn olja är kanon...billigare dessutom Räcka ut tungan

    jag tycker att man kan börja att "töja" lite först med fingrar eller dildo...sen fler och fler fingrar, som tjej kan man töja sig väldigt mycket faktiskt...

  • wellpapp

    fattar inte hur man kan få in en hel näve, går absolut INTE på mig i alla fall! måste påminna om fölossningssmärtor i såna fall, och hur upphetsande är det?

    kör eran grej, men för min del tycker jag det är FULLT tillräckligt med den grej som vanligtvis är där,
    dvs snoppen!

  • 2007 10 07

    nja din inställning handlar mer om OKUNDSKAP


    wellpapp skrev 2007-05-28 20:37:02 följande:
    fattar inte hur man kan få in en hel näve, går absolut INTE på mig i alla fall! måste påminna om fölossningssmärtor i såna fall, och hur upphetsande är det?kör eran grej, men för min del tycker jag det är FULLT tillräckligt med den grej som vanligtvis är där,dvs snoppen!
  • isolde83

    det är inga problem att få in en hand där, du knyter ju liksom inte handen utan har den mer skålad.

    ditt barns huvud är MYCKET större än en kupad hand kan jag lova och nej det känns knappast som förlossningssmärtor

    man kör inte fisting för att det ska göra ont, gör det ont kan man inte sin sak

  • wellpapp

    har förresten hört om porr där dom stoppar in hela fötter, har ni provat DET också??

  • isolde83

    nej och det skulle jag aldrig prova, har fotfobi Flört

Svar på tråden fisting