Svans på pojkar!!!!! INTE KLOKT!
Såg en mamma som har låtit bakhåret växa långt på sin 6 årige son. Och då menar jag långt! Under axlarna!! En smal svans som hänger och dinglar, till vilken nytta???
Bara FULT och motbjudande att jag vill spyyyyyy!
Såg en mamma som har låtit bakhåret växa långt på sin 6 årige son. Och då menar jag långt! Under axlarna!! En smal svans som hänger och dinglar, till vilken nytta???
Bara FULT och motbjudande att jag vill spyyyyyy!
Jag har också långt hår. Till vilken nytta? Jag har ingen aning? Antar att jag bara tycker att det är snyggt.
Vad har du själv för frisyr förresten?
nä, håller med dig- inte snyggt. Inte såa tt jag spyr, men helt klart osmakligt på både stora och små killar.
Haha, det hade brorsan när vi var små 80-90tal, jag tycker det är gulligt.. en tant på mitt förra jobbs son har det oxå han går i trean..
Sonen kanske har en egen vilja som mamman respekterar??
Är förresten Amadeus bekant, mamman heter Carola???
och du kan ju jämföra.......
ja men detta är en pojke som ska börja skolan = bli mobbad
resten av håret är kortklippt.
som hockeyfrilla....=) Någon måste ha en whitetrash frilla också=)
Äh! Spelar roll.......
Jag tror att TS menar att pojken var kortklippt förutom en smal svans längst ner? Då är det inte långt hår han har!
Äh! Smaken är som baken.... delad!
Tycker inte heller att det är snyggt men skulle aldrig ödsla energi på att gå och irritera mig på en sån värdslig sak ![]()