Anonym skrev 2008-02-24 18:03:16 följande:
Som rubriken lyder, ska det vara spets, lack, läder... svart, rött eller vitt? Nyfiken på va ni killar tycker om att se på hos er tjej 
Har hört att de flesta killar i min närhet tycker bäst om att se sin tjej med bara bh å trosa och att dom kan gå igång ganska ordentligt på det... men vad är sexigast enligt er?
Älskar när tjejen har enfärgade trosor och bh, (särskilt trosor) av silkigt glansigt material....när hon står, och särskilt ligger, så är det så läckert att skåda hur det tunna glansiga tyget smiter åt och runt hennes goa bulliga köttiga sköte..
Kul med olika trosmodeller, och de kan även vara snyggt blommiga, men för mig är det viktigt att de är glansiga....hala.....så gott att låta fingrarna..handen glida så härligt lätt över det sötaste berget vi har i landet:)