Mammas pojkar
Såg precis en trailer för ett svenskt "Mommas boys".. Ja jösses! Vad tror ni om det??
Såg precis en trailer för ett svenskt "Mommas boys".. Ja jösses! Vad tror ni om det??
Ingen som tittat ikväll?
Jag fattar fortfarande inte varför Christian inte lyssnat på sin mamma och dejtat Martina.. Men ser ut som om det äntligen blir av i nästa avsnitt. Hon verkar ju perfekt för honom.
Och varför är Moa så populär bland alla? Säkert en snäll och trevlig tjej, men så ung, och inte speciellt snygg heller..
Christian har sjunkit rejält i mina ögon. Inte nog med att han är så "gubbkåt", men att säga inför alla att den där tjejen snackar skit var bara för taskigt. Som att inte hela huset är fullt av skitsnack och manipulationer. Löjligt bror duktig-aktigt.
Nä de där bimbosarna kan få behålla sina killar för sig själva, jag skulle inte ta i någon av dem med tång, inte ens om jag var 10 år yngre.
Någon som läst Janes blogg? Gå in på finest.se klicka er in på bloggar och sedan vidare in på Jane Timglas blogg.. Hon skriver mycket om bobby, speciellt idag. Tror ni det blir dom? Naima får väl en smärre hjärtattack då.. :P
På bloggen ser det ut som att hon har en förlovningsring på rätt finger och rätt hand (bilden där hon står böjd vid en barnvagn.)
haha, Naima får väl hjärtinfarkt då ;)
Jag tror Christian sa till Regina att hon åkte ut för att hon snackade skit för att han var lite rädd för henne. Hon sa ju tidigare i programmet att om hon blir utröstad så vill hon ha ordentlig förklaring annars så stämmer hon alla i programmet. Han vågade väl inte säga att han inte gillade henne och därför måste han dra till med nåt. Kanske därför han vill dejta yngre tjejer, för att de inte kan hota honom? Annars säger han ju alltid bara, när han ska rösta hem nån, att "mitt svar är nej". men inget mer. Och jag stör mig varje gång på att det låter så fantasilöst. Och vadå "mitt svar", vadå svar, ingen har väl frågat honom nånting?
Håller med i övrigt vad alla ni har skrivit. Tim är väldigt sliskig och mesig men nog den som motiverar sina utröstningar med mest eftertanke. Bobby kör alltid med sitt "kemi"-snack. Tror det blir Bobby och Jane, i övrigt tror jag ingenting.
va arg jag blir på hon helene som säger att alla är så falska men ändå är det hon som snackar skit om alla och tim kommer inte ångra att han valde pia framför henne för pia är en helt underbar tjej som aldrig skulle snacka skit om någon.