Anonym skrev 2010-02-22 22:08:24 följande:
Typiskt feta personer som älskar sina stooora (lååånga) bröst Tror att det är komplimanger de får men det är bara en bekräftelse på hej vad fet du är!
Haha, humor. Långa tuttar är fint på sitt sätt.
Själv tycker jag dom där smala beniga tanterna man ofta ser på badhuset är lite värre. Ofta har dom lite skrynkligt löst skinn överallt utom på magen den är alltid lite utspänd på nåt sätt. och så har dom så äcklig klen kutryggig hållning. Och sen har dom alltid SMÅ långa tuttar. Ibland med långa kraftiga hårstrån runt bröstvårtorna.
Sen ser det även löjligt ut med alla plattbröstade som svankar allt dom har och skjuter fram sina små tuttar och drar bak axlarna samtidigt så dom ser ut som ankor, bara för att dom måste framhäva det lilla dom har.
Nä, långa tuttar på en stor kropp blir grymt snyggt i en proffsig push-up!