BF Augusti 2012
Vi har försökt få barn i 5 år utan ett enda plus. Har just
! Är förstås överlycklig men tillika skräckslagen/livrädd för missfall! Men som sagt man väntar inte missfall utan barn! Måste försöka intala sig det bara! Har haft lite läskig molvärk och det har tagits infektionsvärden för att utesluta infektion. Dessa visade ju ingenting! Tack och lov!
Undrar nu om någon vill följas åt till den beräknade dagen då vi ska få träffa våra bebisar och under tiden prata om allt mellan himmel ocvh jord!? Själv räknar jag BF enl. FL till 17/8 2012!
picka!!! Så härligt! Kan inte fatta! Den lille var så stor den sku va så man får hoppas att allt går vägen! Läkaren undra varför jag var så misstänksam!?Man kan ju undra ^^ Man kan ju inte eller snarare vågar inte tro att det kan va sant! Att vi faktiskt väntar en bebis... Helt makalöst att dom där <3-ljuden kom innifrån mig..
De va de han fick fram iallafall. Vet nån annan?