BIM Juli 2014
Då kör vi igen, vi som har BIM i Juli 2014! Lycka till nu allihop, hoppas på plus! :)
Då kör vi igen, vi som har BIM i Juli 2014! Lycka till nu allihop, hoppas på plus! :)
Lindgrenmaria
Testade du oxå på bim+3 ![]()
Malla
Också hört att pco:are har bra ägg när de väl släpper ![]()
Tack så mycket alla :D
Evening primrose
Ja jag testade negativt på BIM och dagen efter men svagt igår på BIM + 2 och sen idag starkare på BIM + 3 :D
Jag är på bim +7 idag. Testade i lördags o de va neg... Jag fick pos på äl test den 23 juni men tar det som att äl aldrig släppte. Hade äl flytningar runt bim så hoppas jag hade äl då.?har detta hänt dej förrut?
Har du tagit ÄL-test eller tempat så att du är säker på när du hade BIM? Har för mig att du fått mf nu i våras och ens cykel kan ju bli lite oregelbunden efter det rätt så länge har jag hört, även om den första/de första var som vanligt :-/.
Ta ett nytt test på BIM+14 om inte mensen dykt upp då redan (håller tummarna för att den inte gör det och att du får ditt plus!)
Än så länge ingen mens. BIM idag och inga spottings som jag brukar ha dagen eller dagarna innan mensen börjar.
Jag med bim idag !
Har tänkt att tests först efter helgen.
Men jag kanske inte kan hålla mig
Jag ska vänta tills på fredag iaf tänkte jag om inget hänt innan.
Mensen kom igår på BIM+4 så jag går över till augusti :(
Grattis till er som plussat :)
Mensen kom igår på BIM+4 så jag går över till augusti :(
Grattis till er som plussat :)