nya modifast tråden
hej hopp startar en ny modifast tråd då den gamla stängde....hoppas någon vill hänga på...
för mig rullar d på i alla fall.....
hej hopp startar en ny modifast tråd då den gamla stängde....hoppas någon vill hänga på...
för mig rullar d på i alla fall.....
Okej!
Jag beställde gratisproverna idag, det stod dock att det skulle ta upp till 2 veckor innan de kommer... så länge orkar jag ju inte vänta. Vill börja innan helgen helst.
Brukar gratisproverna komma fortare?
var och vägde mig idag 3,5 kg borta så roligt firade med en ramlösa på mc donalds, urk för hamburgare.
Grattis mimmi!!!
tackar så mycket
Jag har börjat med nutrilett, just för att det är lite billigare än modifast. Ska nog köpa ett paket modifast sen när jag fått smakproverna iallafall så man kan växla lite :)
Är min första dag och fasen så trött, hungrig och grinig jag är.
nosslina: ledsen, men nutrilett är ju SKITäckligt! Modifast är rena drömmen i jämförelse! Just you wait...
EllieGBG:
Du har rätt, det är inte gott men är man i desperat behov och har villjan så går det! :)
8 påsar modifast kostade 134, eller om det var 139, på apoteket... och det är väl bara för 2 dagar om man kör ren kur? Jag längtar verkligen efter mina prover... kanske det blir lättare då och kanske att min sambo kan sponsra lite så jag har råd med Modifast :)