TARANTINO skrev 2008-10-17 12:14:57 följande:
Svar på #3423haha va bra, men vem gillar inte att fika liksom hehe. 30MAj, precis som vi är beräknade. Kul :) Men vi får ta o bestämma en fika nån gång tycker jag absolut. Tror du brukar snacka lite med min sambo, stineb!?... Familjetrollet: Tack så mycket :) nu känns det bra, när du säger att Hackefors är ett så fint ställe :D
varsågod.det är inte alltid lätt att veta villka områden som är bra när man byter stad.men jag och maken har bott i så många olika områden genom åren så man vet ju en del om de flesta områdena.
dinana skrev 2008-10-17 12:58:10 följande:
Oj vad det spänner och drar i magen idag. Har mått illa sedan jag vaknade i morse.. hjälpte inte med mat i magen (trots att det tog emot att klämma ner). Känner mig som en upppumpad fotboll. Är det någon här som har en storasyster-tröja (eller liknande i storlek 86/92 som de vill bli av med? Tänkte jag skulle överraska svärmor med att dra på en sådan på dottern... vad tror ni?
jag tror att nallemaja har det på stan.dock har ju butiken blivit usel sen ägarbytet