Jag/vi vet inte alls hur vi ska göra med vaccinet.. Jag känner mej inte orolig alls, är jag dum som gör de? Medans R är väldigt hisspig!
I går tog jag tag i vikten! Så nu jävlar
Har gått lääänge och mått dåligt över de, men inte orkat, nu är jag peppad till max! Jag ska INTE gå runt och må dåligt över hur jag ser ut!
I går kväll körde min lillebror av vägen! Han är helt okej, men våran bil är bara skrot.. Men de gör inget, lillebror är ju okej!
Han hade enorm tur! Han "fastna" med bilen på en stubbe, annars hade både han och bilen legat i vattnent. Hela framdelen var i vattnen..
Martin fick åka på sjukhuset, dom ville ha kvar han över natten. Men han har inga skador. (Ett litet sår på handen, som han fick då han skulle klättra ur fönstret, som var trasigt.)
Nää, nu ska jag passa på och njuta av tystnden medan Elton sover!