Melva
HAHAHAHAHAHAHA! Men det kunde jag ha sagt innan, även om jag inte har sett filmen, så hade du sluppit lidandet att se den.
ALLT med J-C van Damme är URK och BLÄÄÄ och rent miserabelt.
Idag ska vi iväg till Högsäter på syskonträff, vi åker vid halv elva då Lyckeli ska sova. Hon gillar fortfarande INTE att åka bil; man får roa och sjunga och ha sig om hon inte ska visa sitt missnöje högt och tydligt. Fler som inte gillar att åka bil?
Vikt? Jag är väl eg och pendlar på plusvikten, plus minus några kg, men nu är det så långt på plussidan som jag inte varit på många månader. Jag har helt tappat motivation och tycker mat är aptråkigt att laga, så jag bara äter skräp. Måste ur det... Hade jag haft någon mirakelkur hade jag sluppit mycket ångest. Jag VILL inte vara så fixerad vid vikten, för jag tycker inte det rä värt det, men så sitter jag ändå där och glor på valkar framför spegeln. Suck.