agnus castus, munkpeppar
Någon som vågat sig på agnus castus (munkpeppar)? Funderar att beställa det från nätet.. Någon?
Någon som vågat sig på agnus castus (munkpeppar)? Funderar att beställa det från nätet.. Någon?
idag visar äl testen lika starka sträck,,jippie har inte haft äl sen slutet av okt...har ätit ac i nästan tre veckor..undrar om det är det som hjälp mig att få äl nu
mrsv: hur stor styrka har du fått utskrivet av dr?
håller tummarna för msrv och skogsmulle att det tar sig för er!!!

nog var det äl alltid.. fick fullt utslag på äl testen,16-17 samt att jag hade molvärk igår...och idag är det svagare igen..helt otroligt att det gick så fort som bara tre veckor med knaprande av AC
bara att hålla tummarna och hoppas att det tar sig och börjar gro en liten i magen nu också
Gravida när man ätit AC:
*Ohana84: Gravid efter 3 månader med AC (har för mej det var det) Har PCO och väldigt sällan spontan äl men AC äl varje gång.
* VillBliFyra2011: gravid efter 1 månad med AC (slutade efter ÄL) Hade försökt 6 månader utan innan. Hade lång menscykel och väldigt oregelbunden.
AC har inte fungerat:
* Sofflan82: Åt 1 månad för att bli kvitt spottings, resulterade i en förkortad luthealfas och ännu mera spottings.