• Sarilariz

    Min sambo, BÖG? :(

    Jag och min sambo satt och såg på TV igår, och då kom den här nya reklamen för de där skorna som tränar rumpan och benen extra mycket... Min sambo säger då, "vilka snygga skor! Sådanna kan vi köpa."

    Tv rutan är alltså FULL av vickande kvinnorumpor och han tittar på SKORNA! Han sneglar inte ens på stjärtarna. Jag är nu djupt oroad över att min sambo kanske är homosexuell.. Vad skall jag göra? Han tittar inte på porr heller, vilket ALLA heterosexuella män SKA göra.

    Snälla hjälp, hur hanterar jag den här situationen?

  • Svar på tråden Min sambo, BÖG? :(
  • Dorian Ertymexx
    mariiiaa skrev 2010-04-22 11:51:49 följande:
    Haha, vad är det för för tråd...?KLART att din kille INTE är bög !Seriöst, tror du att det som står i FL forum är vetenskaplig fakta?Alla män behöver inte porr.Ni har sex ofta, det hade han garanterat inte viljat ha om han var bög.Hur skulle han då kunna bli upphetsad b.la?
    Ja, det finns män som inte behöver porr. De brukar kallas bögar.

    Han kanske tänker på någon kille på jobbet, det är väl därför han envisas med att ha lampan släkt.
    Jag är inte en kvinnokarl! Men jag jobbar på det!
  • Dorian Ertymexx
    Mad as snow skrev 2010-04-22 12:05:37 följande:
    Vidrigt. Du måste lämna honom, tro mig det blir bara värre. Min förra sambo gick runt i specialuppsydda skjortor med emblem på, han lyssnade på A-ha och just älskade skor. Länge led jag av Stockholmssyndromet och trodde att det var såhär det skulle vara, tills jag tog mig loss. Men så träffade jag min nuvarande man som faktiskt inte älskar att shoppa direkt, och jag kunde andas ut. Och vad hände då? Jo det visade sig att karln inte tittar på porr! Ur askan i elden. Slå dig fri, då slipper du ett bögbarn och fler yogurtfläckar.
    Är du en faghag, eller är du bara väldigt manhaftig? :(
    Jag är inte en kvinnokarl! Men jag jobbar på det!
  • Dorian Ertymexx
    vanilla deej skrev 2010-04-22 12:35:53 följande:
    Ts menar du allvar? Bara för att det är killar med bar överkropp på tvn, sitter du då och dreglar för att visa att du är hetero? Tycker du att ALLA killar är asläckra och måste inspekteras från topp till tå? Även karlar är människor och inte behöver de tänka på sex bara för de ser en kvinna...
    Nu blandar du äpplen och päron. Att TS inte dreglar efter karlar på TV är ju inte så konstigt, hon är ju kvinna, och kvinnor vill ju inte ha sex! Det där är för bögtittarna, inte för kvinnorna ju!
    Jag är inte en kvinnokarl! Men jag jobbar på det!
  • Dorian Ertymexx
    Jasis skrev 2010-04-22 13:21:33 följande:
    Aj då, min sambo kollar inte på Porr, måste nog köpa en prenumeration till honom så han inte går och blir homosexuell ;0)Inte tänker då jag på sex oxh bara kollar in snygga killar när jag ser på tv så varför ska en kille inte kunna kolla på skorna? Hela reklamvärlden går ju ut på att man ska se produkten även om det är snygga kroppar med i bilden samtidigt
    Fast nejje, tanken är att du ska tro att du blir som de i reklamen om du köper produkten/får knulla med de i reklamen om du köper produkten.
    Jag är inte en kvinnokarl! Men jag jobbar på det!
  • Dorian Ertymexx
    Sommarlöv skrev 2010-04-22 15:41:18 följande:
    Vad jobbigt, för jag ser ju bara rumporna...är jag gay då? Det var dagens nyhet isåfall....
    JA! Dels tittar di på tjejrumpor, vilket i sig gör dig till flata, men dessutom så tittar du på dem för att bli sexuellt upphetsad, vilket betyder att du vill ha sex, vilket betyder att du inte är en riktig kvinna! Du är uberflata, är jag rädd.
    Jag är inte en kvinnokarl! Men jag jobbar på det!
  • storkvinnan9901
    Dorian Ertymexx skrev 2010-04-22 16:47:00 följande:
    va? jag e kvinna och glor på män då e jag då lesbisk och inte gillar sex? eller hur var det

    e är jag då bi om jag gillar sex men inte glor på kvinnor? eller? ha ha ha
  • storkvinnan9901

    till ts

    kanske han menade att du skulle köpa sådan skor så du kunde träna din rumpa? kanske han inte tittar på andra kvinnor eftersom han e så kär i dig
    alla killar tittar inte på porr och de är homosexulla för det...
    som du själv skriver i någon av dina svar att ni har sex varje dag och han kanske är nöjd med det.

  • Dorian Ertymexx
    storkvinnan9901 skrev 2010-04-22 17:03:04 följande:
    till tskanske han menade att du skulle köpa sådan skor så du kunde träna din rumpa? kanske han inte tittar på andra kvinnor eftersom han e så kär i digalla killar tittar inte på porr och de är homosexulla för det...som du själv skriver i någon av dina svar att ni har sex varje dag och han kanske är nöjd med det.
    "alla killar tittar inte på porr och de är homosexulla för det."

    EXAKT!!!!!!! {#lang_emotions_demon}
    Jag är inte en kvinnokarl! Men jag jobbar på det!
  • Dorian Ertymexx
    storkvinnan9901 skrev 2010-04-22 17:00:53 följande:
    va? jag e kvinna och glor på män då e jag då lesbisk och inte gillar sex? eller hur var det e är jag då bi om jag gillar sex men inte glor på kvinnor? eller? ha ha ha
    Då är du antingen bi (dvs en slampa) eller så är du ett pervo, sannolikt en som ratats av din far eller något som gjort att du tror att du måste ha sex för att få bekräftelse från män. Friska, sunda kvinnor vill bara ha sex för sina mäns skull, eller för att få barn!!!!!! Vet du väl!!!!
    Jag är inte en kvinnokarl! Men jag jobbar på det!
  • storkvinnan9901
    Dorian Ertymexx skrev 2010-04-22 17:33:42 följande:
    Då är du antingen bi (dvs en slampa) eller så är du ett pervo, sannolikt en som ratats av din far eller något som gjort att du tror att du måste ha sex för att få bekräftelse från män. Friska, sunda kvinnor vill bara ha sex för sina mäns skull, eller för att få barn!!!!!! Vet du väl!!!!
    nä jag brukar vilja ha sex för att jag har sexlust vilket är ofta
    synd att du har sådan syn skrattar
    kanske du har träffat fel sort kvinnor i ditt liv...
    stackars dig
Svar på tråden Min sambo, BÖG? :(