Kramiiis vänner
Här träffas vi och pratar och stöttar Kramiiis
Här pratar vi om det mesta men ABSOLUT INGET bebis och gravidsnack!!
Här träffas vi och pratar och stöttar Kramiiis
Här pratar vi om det mesta men ABSOLUT INGET bebis och gravidsnack!!

Kramiiis: vad säger läkarna på kliniken?
Toksnippa och vädur
Har inte prstat med ks än, blir nytt test på mån. Men hittils har de ju bara sagt att det är otur... Jahapp. Jag tror på fel på spermierna eller miljön i livmodern.
Fick ingen td denna gång. Är rd 15 idag. 5:e äd... Jag kan hålla på med dessa behandlingar ett tag till men det funkar inte ekonomikt sätt hur länge som helst. Och sen pallar väl inte relationen fler bakslag heller. Får väl bli adoption om vi blir godkända.... Kram
Åh kramiiis gumman! Finns inga ord för hur orättvist livet är
Massa kramar till dig!
kramiiis: ja det är SJUKT att man ska behöva betala ur egen ficka - detta borde vara gratis, det jämnar ju ut sig i slutändan ändå när det blir fler skattebetalare. Förstår att det är kostsamt och slitsamt.
Hur har ni det? Har ni påbörjat hemutredning?
Käraste kramiiis, så tråkigt med minus. Bara önskar det var nåt jag kunde säga eller göra....men du vet att jag tänker på dig !Håller mina tummar att ni blir godkända snabbt om det är den vägen ni måste gå nu.
*kraaaaaaaaaaaaaaam*
Kram kramiiis
Tänker på dig!