Pop kläder är white trash!
Är det bara jag som tycker att PoP kläder är white trash och för dom som har det dåligt ställt?
Är det bara jag som tycker att PoP kläder är white trash och för dom som har det dåligt ställt?
Jag vet knappt vad pop är för märke märker jag men det är ju inte kläderna som gör en person, det är ju hur man ÄR . Hahaha rolig tråd. Jag handlar overall på maxi, kappahl, ullared m.m ...herregud
Men lägg av vrf lägger ni ens energi på att kommentera en sån här tråd " nu gör jag ocå det haha "
Troligen har inte ens TS bättre ställ än nån av oss andra, oftast är det så att dom som har pengar inte skryter om det och dom som inte har pengar skryter om det. Spelar ingen roll vad, bara för att man köper dior kläder till sina barn så är dom inte ett dugg lyckligare än dom som köper på maxi.
Skärp dig TS det är dig vi skrattar åt inte sånna som handlar på POP
Det är tragiskt att man kan störa sig på vad andra människor handlar för barnkläder. Det enda jag stör mig på är föräldrar som lägger mer energi på att barnet ska vara en lite status symbol istället för en egen individ som bör ha rätt till bra och sköna kläder. Jag tycker om att köpa coola kläder till mina barn men skulle heller aldrig förneka dem en tröja med Disney motiv. Framförallt vill jag forma en individ som är trygg i sig själv.