mitthemligajag skrev 2014-08-12 07:13:50 följande:
Vad duktiga ni är att sy! Själv skulle jag sy en enda sak, ett skötbordbordsunderlägg. Det slutade med att jag svor och var svin irriterade, så tillslut limmade jag ihop det som en present runtom gummit HAHHAAHAj
Haha! Klockrent ju :D
mitthemligajag skrev 2014-08-12 07:15:36 följande:
Inatt hade jag sån sjuklig jäkla sendrag i benet, aldrig haft sendrag mer än en gång i en tå men jävlar va ont det gjorde!!!! Har till och med ont och är helt stel nu också.
åh det vaknar jag med flera ggr i veckan, samma ben och jag måste ställa mig upp och sträcka ut vaden i nån minut annars går det tillbaka, sen har jag ont hela dagen :((
Bellsam skrev 2014-08-12 10:05:36 följande:
Vad fin! Hade du något mönster du gick efter eller körde du på fri hand?
. Tack! Jag hittade ett superbra mönster på en blogg jag kan länka om du vill? :) men jag gjorde lite annorlunda med hålen där bältet ska gå igenom, ist för att ha det helt öppet (ett enda stort hål) mellan de tre punkterna så gjorde jag ett hål för sig vid det tre punkterna ist :) tyckte det blev för öppet annars :)