BF augusti 2017
Fler som har bf i augusti 17 ?
Starta en hemlig grupp på fb?
Fler som har bf i augusti 17 ?
Starta en hemlig grupp på fb?
Hej! Jag plussade i måndags. Har bf 1/8. Jag heter Sofie Saxe på fb och är gärna med i gruppen. ![]()
Hej! Är också gärna med här :) plussde i tisdags redan. Har bf 3 aug. Hur kommer man med i fb-gruppen? Den är hemlig va?
Hej! Jag plussade i torsdags! Är också gärna med i gruppen. Har dock inte heller gått ut med något så håller gärna mitt namn hemligt! Någon jag kan lägga till för att vara med i gruppen?
kan du beskriva din profilbild?
Hej!!! Jag plussade ett svaaaaagt streck idag, men ack ett streck! Hade ni tydliga streck? Har BF 13 Augusti 2017 så fall. :D
Jag plussade svagt idag på BIM-5 :) Hoppas på stegring i dagarna här... isf Bf 13 augusti 2017
Hej!!! Jag plussade ett svaaaaagt streck idag, men ack ett streck! Hade ni tydliga streck? Har BF 13 Augusti 2017 så fall. :D
Jaha! Ja, så kan det vara. Men ska testa om någon dag igen och hoppas på starkare plus då! =) Tack!!
Grattis till er alla!
Testade mig igår och fick ett +
Samt gjorde ett digalt test idag som säger att jag är i vecka 4-5
Kan inte beskriva hur lycklig jag är
Hej plussade i måndags på BIM och har BF 1 aug. Är gärna med i hemlig fb-grupp :)