• plast killen

    de "största"

    hur stor e den "största "kuk eller annat tillhygge (stav eller annat stort)vi fört in i musen???? imponerande hur stora saker en tjej kan ta emot...... och upphetsande åxå ju ;)

  • Svar på tråden de "största"
  • Anonym (mätning)

    Men har ni verkligen mätt era pojkvänners? Eller han han själv mätt den och sedan meddelat er? Jag trodde faktiskt inte många gjorde så om de är äldre än typ 13 år, naiv som jag är.

  • pomeransen
    Anonym skrev 2007-05-14 02:16:28 följande:
    Har du väntat på den frågan eller? :)
    Den brukar komma när man ifrågasätter vansinniga påståenden om just penisstorlek. Det verkar vara ett känsligt ämne.
  • Anonym

    Jasså det visste jag inte. Har dock aldrig diskuterat det förut heller kan bero på det! Men tycker det är lite konstigt att du inte tror på folk. Jag sa att min förra kille hade 25. Skulle det vara något konstigt med det?

    Förövrigt gjotde det lite ont första gångerna men sen gick det bra!

  • Anonym

    om man hade velat skrytit o hittat på hade man väl sagt att man själv hade det eller sin pojkvän?

  • pomeransen
    Anonym skrev 2007-05-14 02:32:48 följande:
    Jasså det visste jag inte. Har dock aldrig diskuterat det förut heller kan bero på det! Men tycker det är lite konstigt att du inte tror på folk. Jag sa att min förra kille hade 25. Skulle det vara något konstigt med det?Förövrigt gjotde det lite ont första gångerna men sen gick det bra!
    Statistiskt är det så ovanligt att det är att jämföra med att du skulle påstå att han var 2,5 meter lång. 25 centimeter tycks faktiskt vara någon sorts övre gräns för hur lång en penis kan bli, det finns till exempel inte en enda porrstjärna som har kunnat bevisa den längden, och samtliga rapporterade fall med större penisar är starkt ifrågasatta. Och då begär du att man ska lita på obekräftade, anonyma uppgifter på FL?

    Så ja, det är något konstigt med det.

    För mig är detta enbart en fråga om sans och vett. Och jag tycker bara det är ROLIGT att folk frågar om jag har en liten penis själv.
  • Anonym

    Finns det inte? I så fall lär han ju vara väldigt stolt :P

  • Anonym
    pomeransen skrev 2007-05-14 02:43:43 följande:
    Statistiskt är det så ovanligt att det är att jämföra med att du skulle påstå att han var 2,5 meter lång. 25 centimeter tycks faktiskt vara någon sorts övre gräns för hur lång en penis kan bli, det finns till exempel inte en enda porrstjärna som har kunnat bevisa den längden, och samtliga rapporterade fall med större penisar är starkt ifrågasatta. Och då begär du att man ska lita på obekräftade, anonyma uppgifter på FL?Så ja, det är något konstigt med det.För mig är detta enbart en fråga om sans och vett. Och jag tycker bara det är ROLIGT att folk frågar om jag har en liten penis själv.
    25 cm låter inte ovanligt.
    In&kolla på www.klubbsex.com& www.bodycontact.com
  • Gissella Star

    hahahahaha, Måste bara säga att det va rätt skojigt att läsa de här sidan faktiskt.

  • pomeransen
    Anonym skrev 2007-05-14 02:49:43 följande:
    25 cm låter inte ovanligt.In&kolla på www.klubbsex.com& www.bodycontact.com
    Suck. Och du tror att de inte skarvar? 0 procent av de som påstår sig ha 25 cm på de sajterna skulle hålla för en riktig mätning. Det kan jag faktiskt lova dig.
  • Anonym
    pomeransen skrev 2007-05-14 02:55:01 följande:
    Suck. Och du tror att de inte skarvar? 0 procent av de som påstår sig ha 25 cm på de sajterna skulle hålla för en riktig mätning. Det kan jag faktiskt lova dig.
    jaja,på fotona ser de riktigt stora ut
    De ser helt enkelt ut som 25cm...
Svar på tråden de "största"