Bugaboo tråden nr 14
Jag åker till New york i nästa vecka och kom på, är det billigare att köpa klädsel till Cam i USA? eller är det samma priser? Nån som vet om dom har fler färger eller är det samma äver hela världen?
Jag åker till New york i nästa vecka och kom på, är det billigare att köpa klädsel till Cam i USA? eller är det samma priser? Nån som vet om dom har fler färger eller är det samma äver hela världen?
Nu har jag bestämmt mig :D i morgon är det jag som antar utmaningen och syr mig en sufflet! Ni som redan har provat att sy en, var det svårt?
*undrar* vem var det som hade köpt en bugaboo filt? skulle så gärna vilja se en bild :D
haha åh vad jag skrattar ByggaBo, men har dock inte hittat annonsen
får leta vidare... men de låter skojigt!
Thj, Grattis på ett års dagen ;) Hoppas att du kunde sova i natt. Ska snart gå in på din sida och beställa lite små saker... måste bara komma på vad jag vill ha ;)
ÅH Muffar!!!!!!!!! Vill ha :D Vem var det som hade bild på dom?
När började ni som har sittelen använda den till era knoddar? Noa är 3 månader nu och under midsommar helgen fick liggdelen aggera säng ute på landet (utan ramen) och istället för att hänga på den och ta av den tänkte jag tästa att ha sittdelen på för att se om Noa gilla de.. Och gilla de va ju bara förnamnet han älska de! har dock fått några kommentarer om att de e för tidigt att ha han i sittdelen... Men sånt är väl endå individuellt?

Thj, Skönt att veta att jag antog rätt
Nej men fy så slarvigt av dig att inte kolla priset
Men jag tror att vi alla överlever att leva i ovisshet några dagar till 
Då hänger jag med på vad de e ni menar för fästen och pinnar :D
God kväll tjejer, ska köpa ny skötväska i morgon! Håller på att bli helt galen på den jag har nu. kardborren som håller fast luckan fastar i strump byxorna som går sönder och även i kläder *morr* Sen hänger den inte snyggt heller. Vill gärna ha en med lucka och funderar på en Skip hop Dash... Men tycker att det är ganska "tråkig" men endå snygg. Nån med förslag på en bara skötväska som sitter bra på camen?