• Muneca

    Vi som sörjer Michael Jackson

    Denna tråd tillägnas till alla som sörjer Michael Jackson.
    En sann legend och musikaliskt geni...

    denna dag går till historien.

    -----------------------------------------------

    Till er som inte har något positivt att säga om Michael Jackson ber jag att skapa en egen tråd eller inte säga något alls, denna tråd är enbart för de som sörjer hans bortgång.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2009-07-07 12:07
    Spekulationer/uttalanden om kring anklagelserna runt Michael Jackson hör inte hemma i denna tråd, här sörjer vi och minns allt det som var BRA.

    Inlägg som inte följer trådens topic anmäls.

  • Svar på tråden Vi som sörjer Michael Jackson
  • KikiBoo

    Jag tycker MJs pappa ser läskig ut. Han ser så ond ut. Hans ögon..

  • Bevabus

    Härligt med lite lugn o ro i tråden igen snart ska jag mumsa i mig både glass o McDonalds och kolla på allt jag har spelat in med MJ kan man spendera dagen på ett bättre sätt?

  • KikiBoo
    Bevabus skrev 2009-07-10 12:34:05 följande:
    Härligt med lite lugn o ro i tråden igen snart ska jag mumsa i mig både glass o McDonalds och kolla på allt jag har spelat in med MJ kan man spendera dagen på ett bättre sätt?
    Nääh! Tror fan inte de
  • KikiBoo

    Michael Jackson - Official This Is It Concert Commercial London (2009)





  • Brooke
    Småkottarna skrev 2009-07-10 11:42:25 följande:
    Hur arg tror ni denna tjejen var på sig själv sen?

    Ganska coolt ändå att bli buren sådär av en stor popstjärna :O
    TÄnk dig.. Hon kan skryta om att Michael bar henne i typ 5 sek.. :O
  • Stargirl
    Sandra Örebro skrev 2009-07-10 12:41:48 följande:
    Ganska coolt ändå att bli buren sådär av en stor popstjärna :O TÄnk dig.. Hon kan skryta om att Michael bar henne i typ 5 sek.. :O
    Jag VET att han vinkade till mig från bilen på väg från konserten (ja det kändes så iaf) men jag inbillar mig det så känns det mest speciellt
  • Brooke
    Stargirl skrev 2009-07-10 12:58:19 följande:
    Jag VET att han vinkade till mig från bilen på väg från konserten (ja det kändes så iaf) men jag inbillar mig det så känns det mest speciellt
    Joo de kan jag förstå... =)
  • Tutilure

    Vet inte om någon har länkat tidigare, men har ni sett det här:





    ♥ Minou, vår älskade ängel ♥
  • Bevabus

    aarå den har vi sett roligt klipp, men jag är övertygad om att det är en i kamerateamet som reflekteras i nåt glas


    Tutilure skrev 2009-07-10 13:24:03 följande:
    Vet inte om någon har länkat tidigare, men har ni sett det hä

Svar på tråden Vi som sörjer Michael Jackson