Plus igen efter mf/ma
Odd;Ja tack gode gud! :)
Aaah då är jag med! Dom mäter typ bara att man har SD då, och hur ofta? Men styrkan ska man inte stirra sig blind på?
Jag e sååååå trött! Puh. Och jag vet inte vad lillgrabben därinne håller på med men fysatan vad det typ ilar mellan benen emellanåt, som att han kittlas nere i muffen fast det gör liite ondare än så ;) Som små knivhugg. Skrek rakt ut igårkväll när vi skulle sova o idag i bilen påväg hem, gah! Bökunge.
Blir luuugnt ikväll iallafall.. kan knappt hålla ögonen öppna!
Havsklippan;
Jaa, denna tråd är mitt andra hem! Så fantastiska människor härinne! :) Blir ändå så GLAD av att läsa dina inlägg, det är styrka och en gnutta glädje och framtidsplaner och det gör mig lycklig!!
Haha joo.. spännande graviditet ;) Men dom sätter troligen igång mig 37+0 så de är inte lång tid kvar nu, det är precis i början av april så de är bara härda ut! :D
Massa kram! 