Klamydia? Omöjligt!
Min läkare ringde nyss. Testen hade kommit tillbaka positiva! Jag har inte varit med nån annan än min man och han har bara varit med mig. Kan man begära att få göra om testerna?
Min läkare ringde nyss. Testen hade kommit tillbaka positiva! Jag har inte varit med nån annan än min man och han har bara varit med mig. Kan man begära att få göra om testerna?
och gratttis!
TS, har läst hela tråden och vill bara säga att håll fast vid den övertygelsen du hade från början vad gäller att din man aldrig skulle vara otrogen. Låt ingen övertyga dig om något annat!! Det har varit så tråkigt att läsa hur folket härinne fått dig att tvivla på det du från början var helt säker på..
Det finns gott om konspirationsteorier, jag är expert på dem och jag har anklagat min man för massa saker så fort jag inte fått ihop minsta detalj i mitt huvud. Det hade varit typiskt mig att misstänka att min man inte hade testat sig egentligen. (Och min man har ALDRIG gett mig anledning att inte kunna lita på honom, det är bara i mitt huvud)
Det värsta som finns är att gå med dessa tvivel i bakhuvudet, så mitt tips till dig är att om du kan så släpp det !!!!
Lita på att han gick och testade sig!
Det är väldigt långsökt att han skulle be någon ringa och säga att det var negativt, hade vart mycket lättare för honom att bara säga att de ringde honom på jobbet - om det var fejk.
Jag har läst alla dina inlägg och mycket av de missförstånd som uppkommit är för att andra svarat på frågor riktade till dig, och då svarat fel. Därför det t.ex inte framkom helt att han ändrat sig och gått med på att testa sig.
Var glad över att ni har ett så bra förhållande som ni har, och fortsätt att lita på varann.
Lycka till med bebisen!!!
Åh, vad skönt för dig!!!! Njut av livet nu och glöm alla misstankar, fortsätt att lyssna till din egen magkänsla som du trots allt har gjort under hela den här tiden :)
Krameli!
Verkligen glad för din skull.. Synd bara att dom sa att det va positivt ist för en avvikelse men nu e de ju bara att pusta ut och fortsätta se framåt!! Lycka till med bebbe och man!!