beadis skrev 2012-05-08 06:57:39 följande:
Är måttligt trött på hope liam steffy intrigen nu, kan inte han bara välja nu, men det verkar som brooke o katie börjat nysta lite i "tråden"..varför det hände just då när liam kysste hope.
Men Katie är ju så godtrogen

. Jag hade inte nöjt mig med dom svaren om Bill var min make

. Jäklar vad jag hade tryckt upp han mot väggen. Skyllt på mitt hjärta också om jag var tvungen, fakesvimmat hehe. Sen hade även jag mutat läkaren om röntgenplåtarna.
Ridge då ? Hur kan man va så dryg ? Han har alltid varit rädd för att bli av med sin titel. Thorne mosar han. Thorne borde gå över till Jackie bara för att. Slipper han källaren som en annan Fritzl fånge.
Jag har svängt nu angående Hope eller Steffie. Tycker att han ska välja Steffie. Det är mer drag i henne. Hopes rådjursblick ser ut att se strålkastaren på bilen varje gång hon ser förvånad ut.
Liam tänder på det försvarslösa i Hope. Steffie är mer självständig. Dröjer nog tills han är 50 och har fått barn med båda innan han bestämt sig