• Fröken positiv

    Dansa med vargar 2

    Såg att gamla tråden var stängd. Startar genast en ny!
    Så här skrev Java när hon startade 1:an:

    "Dags för nya tider Numer är vi vargkvinnor och män. Forum för alla krakar som tycker livet är en fest och gärna tar en dans med en varg, eller bara vill yla av sig. Alla välkomnas att chatta om allt mellan himmel och jord. En tråd om våra vedermödor, dagliga liv, funderingar, glädjeämnen och sorger. Alla är välkomna glada som deppiga."

  • Svar på tråden Dansa med vargar 2
  • Amadea

    Lajsa då kommer du ha händerna fulla om det blir 2

    Ingen medalj för Nyberg 5:e plats
  • Grisen81

    Ja Lajsa vi får hoppas på en unge för dej så du inte blir lika psyk brytad som mig...he he... nee jag ;nskar dej all lycka med en eller sju!!!

  • Lajsa

    japp så jag hoppas vi båda blir glada den 7:e för sen på kvällen ska vi och träffa en IVF bebis

  • Lajsa

    Nope en annan fr våran Irisgrupp... som jag hoppade ur för några månader sen men vi har följts åt här på FL och träffats några gånger så det ska bli så kul
    I dag föds det ett par tvillingar och sen i dagarna kommer yttligare en enl planeringen även dom fr Irisgruppen
    Jissös det är en del nu jag blir ju aldeles kallsvettig.

Svar på tråden Dansa med vargar 2