Filippaa88 skrev 2013-09-13 16:17:04 följande:
Usch de låter varken kul med förvärkar eller kramp i låret :( Min mage har med börjat bli jättehård ibland, går ju knappt att röra sig då..
Ja nu är det nära! Kommer det bli snitt om han/hon ligger upponer?
Jag jobbar som säljare. Är ju inget fysiskt jobbigt yrke så kommer försöka jobba så länge det går. Är bara timanställda så behöver få upp mammapenningen lite med.. Hur länge jobbade du? (Om du nu jobbat..)
Mm, speciellt jobbigt på nätterna när magen gör ont och man vill vända sig o den är helt hård och aj aj..
Jo det kommer det att bli.. så vi får se vad han bestämmer sig för på tisdag :) blir det snitt så blir det ju även en vecka tidigare, lite nervöst hihi :)
Aah skönt att kunna jobba sålänge som möjligt ändå :) o man behöver ju alla pengar man kan få nu..
jag slutade jobba i början av augusti.. fick gå två månader tidigare pga tungt arbete.. jobbar som personlig assistent.. så de var väldigt skönt att få gå hem faktiskt :)