• SaraKarla

    BF januari 2014

    Hej på er Någon där ute som är nyplussad och vill följas åt lite? Hur mår ni?

    Jag plussade imorse och har BF i januari. Är helt färsk alltså  Vill JÄTTEGÄRNA prata med fler som nyligen plussat! Känner mig så ensam   

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2013-05-22 13:58
    Bildtråd - Övrigt
    www.familjeliv.se/Forum-2-11/m69981244.html
    Här kan vi lägga in alla bilder vi vill på sådant som vi handlar, tittar på eller funderar över.

    Bildtråd - Magbilder
    www.familjeliv.se/Forum-2-12/m69981272.html
    Här kan vi lägga in alla bilder på alla fantastiska magar!

    BF - Lista och presentation
    www.familjeliv.se/Forum-2-14/m69981319.html
    Här kan vi lägga in BF listan och skriva en kort presentation om oss själva.

  • Svar på tråden BF januari 2014
  • Mymemlan

    Jag tror att jag drabbats av foglossning redan.. I svank och höfterna har jag ont.. Haft problem med svanken innan så barnmorskan sa jag kunde vara känslifare och rekomenderade jag skulle ta en tid hos sjukygymnasten i tid. Är nog dax redan... Hur och vad för nått foglossningsbälte köper man sen och vart? Ska stå upp och springa på jobbet hela sommren så!

  • bananiss

    Blödde ganska mycket häromdagen så fick göra vul! Men allt såg jättebra ut! V 11 imorn :D va säker på att ja hade fått missfall. Men har inte haft ont eller så så de va inte de :)

  • Chaplin89

    Här säger vi god morgon till v 11 och imorgon är det inskrivning!!
    Nu dags att gå upp för ett 11 timmarspass på jobbet!!

  • Mymemlan

    Jag har fått världens dunderförkylning. Segt slem och hosta kombinerat med grav illamående är en dålig kombination kan jag lova..

  • HimmelHav

    Mymemlan: jag har också ont, typ i höften fast mer bakåt inåt. Suck... Vet att jag hade ont ungefär den här tiden (V8-9) förra gången också men att det gick över för att inte komma tillbaka förrän v 28. Hoppas på samma denna gång - för oss båda

  • Aadomeniqe

    Idag mår jag som en guuuuud !! Och det är så himla skönt ! Tror det börjar avta :D idag ska jag

  • heartems

    Blöder lite igen så i morgon ringer jag gynakuten! För de har inte öppet idag va? Jävla skit..

Svar på tråden BF januari 2014