Wictoria90 skrev 2017-11-04 07:23:59 följande:
Hej
Jag sitter här med förhoppningen att få bli gravid efter 2 missfall i bagaget sedan i juni... det är tungt!!
Alltså när jag pratar från egna erfarenheter så har mina missfall startat med att jag fått små missfärgade flytningar som långsamt blivit mer och mer starka tills det kom lite blod tills dess att det kom extrema mängder blod.
Är blodet koagulerat så låter det i mina öron som det är någon rest av blod som kommer ut. Hoppas inte på mer och GRATTIS till din graviditet??
Tusen tack för ditt svar, <3 man Panikar ju lite lätt:o ja och det är ändå inte många, har bekanta som fått betydligt fler MF men nu har dom en fin liten tjej:) så önskar er lycka till och tror på er:)
men vet ju hur vanligt det är så jag tänker ju genast missfall. Jag försöker tänka att "vi kan i alla fall bli gravida" och försöker vara glas över det om det peppar peppar skulle bli MF:) hur långt efter testade du med graverat och det då visade på
MF?
Ja jag får hoppas på det:) tack igen för svaret!!!<3