Scrapbooking2!
www.alladessadagar.nu/scrapbooking/index.htm
Om ni bläddrar längre ner i hennes meny så har hon massor med tags att beskåda. Men kan ha enbart dekorerade tags eller blandat där man kan skriva på ena o den andra dekorerad.
Just nu är jag med i en höstswap där jag ska göra fotomatta och dekorrutor till ena gruppen och till den andra gruppen ska jag bidra med tags och dekorrutor.
Själv håller jag i en bazzill/chatterbox swap där man enbart använder material från dessa två märken. Då bidrar man med antingen tags, photomatta eller dekorrutor.
I en annan yahoogrupp håller jag i en garnswap där man själv köper ett nystan special garn och klipper till 2 meters bitar till X-antal personer. De i sin tur gör likadant och så får man massor med olika sorters garnenr men köper bara en sorts själv.