Trådträff Mars 09
Här planerar vi vår trådträff 2009
TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2009-01-03 20:40
Vår andra tråd där vi diskutterar annat än träffar: www.familjeliv.se/Forum-11-285/m39702964.html
Här planerar vi vår trådträff 2009
TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2009-01-03 20:40
Vår andra tråd där vi diskutterar annat än träffar: www.familjeliv.se/Forum-11-285/m39702964.html
jobbigt med hotelljakt...
nemen hedebris är det du????????????

Jag tror jag går o lägger mig o avvaktar tills efter helgerna o sen kollar upp hotellet med familjerummet!!
sist jag kollade :P
Jag satt och försökte leta men blev inte klok är för trött helt enkelt.
Oj Hedebris vad du såg annerlunda ut.
Camellis skrev 2008-12-30 22:39:55 följande:
Fast när jag tänker efter betalar man nog för rummet där...
Äh jag lägger in inläggen innan jag ens har kollat färdigt. Självklart blir det inte billigare att bo i enkelrum om man ska bo två nätter. Så om man ska bo två nätter blir nog Örlogshotellet bäst, av de vi kollat hittills.
Men för oss som ska bo en natt blir det inte så mycket dyrare att bo mera centralt. Sedan gör man naturligtvis som man vill.
Att ett och samma hotell ska ha plats med oss alla är väl kanske inte så troligt heller, så jag vet inte hur noga vi ska vara med att alla komma överens om ett och samma hotell? Så länge vi fortfarande är fler än en person med barn som bor på ett hotell, så kan vi ju fortfarande umgås på hotellet efter själva träffen. Eller tänker jag trist nu?