Trådträff Mars 09
Här planerar vi vår trådträff 2009
TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2009-01-03 20:40
Vår andra tråd där vi diskutterar annat än träffar: www.familjeliv.se/Forum-11-285/m39702964.html
Här planerar vi vår trådträff 2009
TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2009-01-03 20:40
Vår andra tråd där vi diskutterar annat än träffar: www.familjeliv.se/Forum-11-285/m39702964.html
Vildkorn skrev 2009-01-17 21:20:07 följande:
Jag behöver ditt namn Smultron, kan du inboxa mig det så kontaktar jag Fridhem. Jag har bokningsnummer. Vi har inte betalt nått ännu. Det gör vi på plats.
Weeiii vad kul!!
Åh vad kul att vi blir fler!!!!! Ska bli väldig roligt!
Nu har jag fått svar från Fridhem. Jag och Prommis har fått ett dubbelrum och trebäddsrummen är slut.
Finns det någon annan som kan inhysa Smultron smulan? Som har en bädd över? Fanns ett dubbelrum + kvar, med privat badrum. Kostade 1050:-/natt (det är väl de rummen utan fönster..) och så fanns fyramannarummen.
hör med vanadiz och lunagirl ;) då kanske ni kan dela på ett 4mannarum ;D
Vi har ju en säng över men då måste vi ha två spjälisar på rummet!!! Vet inte om vi blev av med en spjälis när vi planerade ihop dem sista natten????
Kommer ju bli snortrångt inne hos oss men för min del spelar det ingen roll.... Så vad säger ni smultron o kicko?????
Ja tror med det kommer bli trångt.......... Men löser det sig inte på annat vis går det alltid!!!