Emilia82 skrev 2009-03-03 07:43:01 följande:
Godmorgon!Clarissa: Jag skulle ej 'våga' shoppa så mycket före om de tex sagt att det kanske är en tjej....vet många som shoppat och sedan har det blivit 'fel'...jag shoppa mycket när de kommit ut,och ännu shoppar jag man hinner nog shoppa barnkläder:) T är till dagis en stund...C och jag ska städa:)
Jag hoppas inte på någonting, jag gick på garageänkans fakta om redigt utrustade karlar ^^ En pojke skulle vara underbart! Likaså en flicka. Jag har absolut ingen skillnad. Det enda jag tycker är lite jobbigt är det praktiska, eftersom typ allt är antingen tjejigt eller killigt. Men det löser sej säkert, vi ska inreda bebbos rum med tema djur och är inte det neutralt så vet inte jag vad som är

(ja alltså enbart små fjolliga ponys skulle väl eventuellt inte vara neutralt i mina ögon iaf, men nu är det andra djur på tapeten så att säga.)
Och shoppa hinner man självklart med efteråt också. Men lite roligt skulle det vara att få handla innan. Jag är en shopoholic av största mått, det är inget nytt bara för att jag blev på smällen