• Muneca

    Vi som sörjer Michael Jackson

    Denna tråd tillägnas till alla som sörjer Michael Jackson.
    En sann legend och musikaliskt geni...

    denna dag går till historien.

    -----------------------------------------------

    Till er som inte har något positivt att säga om Michael Jackson ber jag att skapa en egen tråd eller inte säga något alls, denna tråd är enbart för de som sörjer hans bortgång.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2009-07-07 12:07
    Spekulationer/uttalanden om kring anklagelserna runt Michael Jackson hör inte hemma i denna tråd, här sörjer vi och minns allt det som var BRA.

    Inlägg som inte följer trådens topic anmäls.

  • Svar på tråden Vi som sörjer Michael Jackson
  • KikiBoo
    Sandra Örebro skrev 2009-07-11 23:25:17 följande:
    Okej.. haha.. Då får du komma hit så vi kan gå på Frimis =) asg
    öhm.. okeeeeej   Syrran min brukar vara ute i örebro..
    senast jag var i örebro var år 2000
    puvi.blogg.se -Vilhelm o51o14 & Puma o7o73o-
  • beadis
    Småkottarna skrev 2009-07-11 23:22:59 följande:
    Åh herre gud jag dör!!! Man är bra lustig när man drömmer! Däremot så älskar jag att drömma om sex, det är alltid så jäkla bra i drömmen.
    ja, tyvärr så brukar jag iaf att ALLTID vakna när det är som skönast
  • beadis
    Småkottarna skrev 2009-07-11 23:24:37 följande:
    Jag har redan avslöjat min böjelse i tråden.
    ja, jag läste det
  • Brooke
    BooBoo skrev 2009-07-11 23:22:21 följande:
    i västmanland..   ca 1.5 tim

    Hahaha!! Ja man kan jue "älska" med sig själv.. Magic fingers u know.
    Ligger det ovanför västerås?
  • Brooke
    Småkottarna skrev 2009-07-11 23:25:51 följande:
    Om man som tjej har sex med killar är man hetro, om man som tjej har sex med tjejer är man homo. Om man som tjej har sex med sig själv är man............................................... .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..............................................EGO!
    haha.. VA FN DU TAR DÖD PÅ MIG!!!
  • Brooke
    BooBoo skrev 2009-07-11 23:26:26 följande:
    öhm.. okeeeeej   Syrran min brukar vara ute i örebro..senast jag var i örebro var år 2000
    Oki.. :P Skulle vara kul och gå på krogen med ett annat MJ fan.. Om man nu kan kalla mej för ett MJ fan :?
  • KikiBoo
    Sandra Örebro skrev 2009-07-11 23:29:52 följande:
    Ligger det ovanför västerås?
     
    under.. {#lang_emotions_undecided}  Vi är grannar iaf
    puvi.blogg.se -Vilhelm o51o14 & Puma o7o73o-
  • KikiBoo
    Sandra Örebro skrev 2009-07-11 23:31:15 följande:
    Oki.. :P Skulle vara kul och gå på krogen med ett annat MJ fan.. Om man nu kan kalla mej för ett MJ fan :?
    Ja du har jue blivit de på äldre dar, haha
    puvi.blogg.se -Vilhelm o51o14 & Puma o7o73o-
Svar på tråden Vi som sörjer Michael Jackson