• Sarilariz

    Min sambo, BÖG? :(

    Jag och min sambo satt och såg på TV igår, och då kom den här nya reklamen för de där skorna som tränar rumpan och benen extra mycket... Min sambo säger då, "vilka snygga skor! Sådanna kan vi köpa."

    Tv rutan är alltså FULL av vickande kvinnorumpor och han tittar på SKORNA! Han sneglar inte ens på stjärtarna. Jag är nu djupt oroad över att min sambo kanske är homosexuell.. Vad skall jag göra? Han tittar inte på porr heller, vilket ALLA heterosexuella män SKA göra.

    Snälla hjälp, hur hanterar jag den här situationen?

  • Svar på tråden Min sambo, BÖG? :(
  • Piggelin

    Ha...tur den här tråden ligger under "sandlådan" och inte "relationsproblem".... =P

  • Sarilariz
    FH Mamma skrev 2010-04-21 14:37:28 följande:
    alla mina ex är nog electrosexuella utom en som faktiskt är homosexuell
    Ajdå.. Du har också haft otur hör jag. Vi rfår starta en ny tråd tillsammans, "Alla vi som upptäckt att våra män är electro/homo-sexuella.
  • Sarilariz
    Piggelin skrev 2010-04-21 14:42:29 följande:
    Ha...tur den här tråden ligger under "sandlådan" och inte "relationsproblem".... =P
  • Februarii

    Äh, det är ju ingenting! Min man tvingade mig att strosa runt på Cervera i över en halvtimme igår. Och sedan köpte han en sladd till mobilen, HANE-HANE! {#lang_emotions_cry}

  • leelee83

    hehe :)

    Jag kollar nog oxå in rumporna än skorna :)


    Kärleken till mina barn är den högsta som finns
  • stariz

    ja hur kan man missa de rumporna. Min kille har inte heller nämnt dem för mig. Snälla nån, sitter här med en 48 tums plattTV på väggen, rumpan trycks ju liksom rakt upp i fejjan och han märker ingenting.

  • Dorian Ertymexx
    Sarilariz skrev 2010-04-21 11:41:41 följande:
    Jag och min sambo satt och såg på TV igår, och då kom den här nya reklamen för de där skorna som tränar rumpan och benen extra mycket... Min sambo säger då, "vilka snygga skor! Sådanna kan vi köpa." Tv rutan är alltså FULL av vickande kvinnorumpor och han tittar på SKORNA! Han sneglar inte ens på stjärtarna. Jag är nu djupt oroad över att min sambo kanske är homosexuell.. Vad skall jag göra? Han tittar inte på porr heller, vilket ALLA heterosexuella män SKA göra.Snälla hjälp, hur hanterar jag den här situationen?
    Ajajaj... jag läste just i en annan tråd att alla riktiga män glor på rumpor och pattar och blir toktända av dem... om han tittar på skor är han antingen bög eller ett äckligt fetischpervo. Dumpa!!!!!!!!!!
    Jag är inte en kvinnokarl! Men jag jobbar på det!
  • Grizelda

    Jag tyckte att de hade väldigt snygga rumpor... Är jag lebba då? Får fråga gubben om det gör något i så fall.

Svar på tråden Min sambo, BÖG? :(