Tjejj skrev 2014-08-23 11:54:48 följande:
Halloj =) Jag hoppar in här och frågar er också (har skrivit i tråden om tolka test också). Jag är på ruvardag 9 med ett tvådagars.
Igår sent på kvällen tjuvtestade jag och fick PLUS tror jag!! Men det var också med ett horisontellt streck som gjorde mig osäker på om testet var felaktigt, typ att det kommit kiss över den där markeringen. Inte så lätt att se alla gånger ju. Kan det ge falskt utslag då? Kontrollstrecket syntes som det skulle.
Testade imorse igen, och blankt den här gången. :( Det där smutsstrecket på testet jag tog igår är borta nu och man ser bara ett fint plus, inte superotydligt heller. VAD betyder detta tror ni?
Haha! Kan man tjuvtesta? :) är vårt första försök detta och tiden fram till testdagen känns som en eeeeeeevighet :) vi har ett tvådagars med, men bara ruvdag 3 än så länge ..
Känner du nån symtom annars? Eller är det för tidigt även för dig? :) Kram!