Hej tjejer,
Åh vad jag saknar er när jag inte är här inne så ofta nu.,,.,.
vad roligt att uteplatsen är färdig Lepa !
Nu kan ni sitta där och bara njuta av vår/sommarvärmen och grilla en massa smarrigt. Och sen så kan du och bebis sitta där och bara slappa. Härligt !
Och vad skönt att ni fick ut nyckel... ett j-a meck om man skulle behöva byta allt.
Krya på dig med allergin gumman.
Inte alls kul att gå runt och snörvla såhär.
Hihi, håller med dig Mandel att man svettas som en griiiiis nu. Och inte nog med det... Svetten LUKTAR ju också,.
Hade till och med stans svettfläckar på en tröja här om dagen.. Snacka om att man känner sig ofräsch då...
Åhhhh, du är ju så nära nu Mandel !
Shit vad spännande detta är. Du är ju nere på en-siffrigt snart väl ? Sååååå spralligt !!!!!!
Med mig är det bra.
idag var BT bättre, 125/80, så min Bm var inte orolig. Inte jag heller för den delen. Ska bli kul att se bebis på torsdag.
Idag har jag varit ledig hela dagen så imorgon jobbar jag hela dagen. Känner mig faktiskt förslappad nu när jag varit hemma flera dagar i rad.
Så imorgon är jag väl här inne lite mera.
Hittade lite skit på Ullared.
Glömde givetvis att kolla efter dom där vetekuddarna, men jag köpte iaf lammskinn och lite annat smått och gott.
Vi hörs imogon tjejer.,
kramis