Nodejas Babes och Bambinos
Björkskogarna är assnygga! Denna känns dock lite deprimerande
www.photowall.se/redirect.aspx
Björkskogarna är assnygga! Denna känns dock lite deprimerande
www.photowall.se/redirect.aspx
Haha! Kyrkogård i oktober - www.photowall.se/redirect.aspx?item=e1486 Väldigt upplyftande ![]()
Vi har också haft pizzakväll fast jag tog en kebabsallad
Jag får börja kombi-äta nu så det blir fortfarande bantning men inte lika hårt.
Jossan: Vilken bullmamma du börjar bli!
Ja, passa på nu, om några månader har du betydligt mindre tid. Då får Emma stå i köket istället ![]()
Har haft en riktigt livad eftermiddag - INTE! S. är inte hemma idag.
Ni som ger IPREN-suppar, ger ni en halv åt gången eller en hel? Elliot fick först en halv innan men det hände liksom inget så han fick den andra halvan också, den verkar ha gjort underverk
Han har nån tand på gång och är gnäligaste än gnälligast och smågråter emellanåt. Nu står han praktiskt taget och studsar och skrattar åt Simpsons.
Det ska bli SÅ skönt när alla barn äntligen har kommit i säng. Jag ska ta en så lååång dusch.
Så fräck bil!! Sån vill jag också ha! Fast vi har ju redan en säng till Elliot... Fast han kan ju inte sova i den ännu och när han klarar av det så gör säkert Willa det också så då kan ju hon ta den vanliga sängen och han racersängen
Och ang. IPREN. Det står ju på förpackningen att man ska ta en halv. Fast det är lika stor mängd som Alvedon och där ska man ta en hel supp. jaja, det hände inget med en halv så jag tar en hel i fortsättningen också.
Och jag brukar duscha när Elliot badar, men nu är jag ju ensam hemma och kan inte lämna Willa. Men nu är Elliot i säng och Willa slocknar när som helst, sedan är kvällen min, MIN, MIN!