välkommen hit angelica!
cinzano: lät som om du haft en bra kväll ute! .-)
mjukisvicki: krya på dig!
Mitt span och jag har sagt att vi ska ta det lite lugnt nu... blev lite stressad i går att allt gått så snabbt! känns som om han nästan flyttat in här efter en vecka! Behöver vänja mig igen över att ha någon som ingår i mitt liv, och att jag inte kan göra vad jag känner för när jag känner för det!
Jag är jätteintresserad av honom, men en sak som är lite jobbigt, även om man är typ nykär, efter att man varit tillsammans med någon så länge är att jag tycker det är jobbigt att behöva hångla hela tiden
Nä men det är sant! Känns som om man är typ 14 igen och jag orkar inte riktigt med sånt, även om jag mer än gärna pussar på honom så kan det faktiskt bli för mkt tro det eller ej! Vad tycker ni andra som dejtat lite grann?? Är jag fånig?