Trådträff Mars 09
Här planerar vi vår trådträff 2009
TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2009-01-03 20:40
Vår andra tråd där vi diskutterar annat än träffar: www.familjeliv.se/Forum-11-285/m39702964.html
Här planerar vi vår trådträff 2009
TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2009-01-03 20:40
Vår andra tråd där vi diskutterar annat än träffar: www.familjeliv.se/Forum-11-285/m39702964.html
Shoppingen på söder på lördagen kräver att ni åker. Sen skulle inte jag välja att gå till vandrarhemmet med all packning när ni kommer i morgon kväll. Så ja, några resor blir det.
Någon som meddelat vandrarhemmet att vi komemr senare man skulle ju göra det!
Kollade just på vandrarhemmets sida och det är tydligen 1,5 km från Centralen att gå om man nu vill det. Håller med Vildkorn om att jag skulle nog inte gå med all packning, men jag jobbade där förut och har för mig att promenaden till centralen tog ca 20 minuter.
Börjar också bli nervös för att träffa er alla, men det ska bli SUPERKUL!!!
Har inte bestämt om jag ska ta bilen eller tåget in än. Någon som vet något bra ställe att parkera på där i närheten? Vet att jag parkerat på Fleminggatan förut, har för mig att det var gratis på helgerna, men nu har jag ingen aning. Måste tänka efter, men det är faktiskt 5 år sedan jag jobbade där, herregud vad tiden går 