Prisssan skrev 2009-10-14 09:07:04 följande:
Okej..jag har ju perfekt 28 dagars cykel- innan alien vill säga Men ska man bara testa en gång om dagen? Bäst på em då har jag hört. Och när de är lika starka eller kontrollstrecket är starkare så börjar man Kn*a Eller kan man vänta till kvällen Ärligt, måste man ligga med benen i luften efter sex för att försöka förbättra resultatet?Massa frågor...jag verkar ju nästan nybörjare.
jag testar bara en gång om dagen.. det ska eg inte spela någon roll när på dagen man gör det huvudsaken man gör det ungefär samma tid varje dag..
När dem är lika starka el om TEST strecket är starkare än kontroll strecket då infaller älen inom 2-3 dagar.. så då kan man sätta igång å kn*a.. klart man kan vänta till kvällen..
Man behöver INTE ligga med benen i luften efter sexet.. man kan tänka sig att spermierna i slidan är som ett glas med filmjölk som man vänder upp å ner på.. fastnar alltid mycket filmjölk på insidan av glaset..
Ingen fara att du frågar mycket.. bara roligt att jag kan vara behjälplig..